• NEW! Winter Dream Collection

  • Introducing Cocoa Clouds, Champagne Snow, Pink N Cozy, and Winter Dreams
  • Dreamy Faux Mink Lashes

  • All Lashes are re-stocked!
  • 'You're so DREAMY' Kit

  • Available NOW!
  • Whipped Clouds, with a CHERRY on top collection!

  • You're so Dreamy handheld mirror

  • New mirrors available NOW!

NEW! Winter Dream Collection

Introducing Cocoa Clouds, Champagne Snow, Pink N Cozy, and Winter Dreams Shop now!

Dreamy Faux Mink Lashes

All Lashes are re-stocked! Shop NOW

'You're so DREAMY' Kit

Available NOW! Dream kit here!

Whipped Clouds, with a CHERRY on top collection!

Dream on

You're so Dreamy handheld mirror

New mirrors available NOW! shop now
cloud

NEW! Winter Dream Lip gloss collection

cloud2 cloud3 cloud4 cloud4
  • Cocoa Clouds lip gloss
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink N Cozy
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Winter Dreams lip gloss
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Champagne Snow Lip Gloss
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

☁️ALL JEWELRY NOW $1.99☁️

Free cute stickers are included with your purchase. 💖

cloud

Featured lash collection ‘Painting the roses PINK’

cloud2 cloud3 cloud4 cloud4
  • Appreciate me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Adore me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Enjoy me
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Love me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Like me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wear me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Take me lashes
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out